Як гендерна ідеологія руйнує сім’ю

Анна Турчинова

Джерело: https://m.censor.net.ua/blogs/3070251/gomodiktatura_chastina_1_yak_rozbeschuvati_dteyi

Оригінальна назва статті: Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей.

Гендерна ідеологія потроху проникла у наше суспільство і добралась до шкіл. І якщо хтось асоціює слово гендер із рівністю прав чоловіків та жінок, то він помиляється. Бо основною метою є подолання гетеросексуальності та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічноі статі.

Маніпулюючи поняттям ‚свобода‘, представники цієї ідеологіі створили своє дуже посильне лоббі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності — духовність, сім’ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження, роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, але і духовному суспільстві.

Більше того. Вони чомусь, вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і , навіть, які слова можна використовувати , а які ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатись рецензуванням шкільних підручників, вносити правки та надавати поради, що на їх думку треба змінити.

А зараз конкретика. Є в нас така собі державна установа ‚ Інститут модернізаціі змісту освіти‘, яка, судячи із сайту, займається рецензуванням шкільних підручників. При цій установі працює антидискримінаційна комісія, яка і лобіює гендерну ідеологію. Наведу вам декілька прикладів висновків рецензування цієі комісії.

ВИСНОВОК АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ на електронну версію проекту підручника «Я досліджую світ. Частина 1». підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти» (код – 3111; обсяг – 108 с. комп’ютерного набору):

«Разом з батьками складіть розпорядок вашої родини». Можлива дискримінація за сімейним станом. Замінити на «Разом з рідними складіть розпорядок вашої родини»…

«Чим ти схожий на своїх батьків і чим відрізняєшся?» Містить ознаки дискримінації за сімейним станом, адже на ній зображена «класична» повна родина, що є одним з найбільш вживаних у підручникотворенні «штампів». У реальному житті діти походять з абсолютно різних за складом сімей, отже повинні бачити в підручнику аналогічну різноманітність, чого в принципі немає.

«Мама мила малу Нілу». Ілюстрація відображає поширений тендерний стереотип про те, що догляд за дітьми – це суто жіноча справа. Наявний натяк на передачу відповідного досвіду від старшого покоління (мама купає доньку) до молодшого (старші дівчинки поруч купають ляльку, тобто роблять так, як мама».

А зараз подивимось, хто входить до складу цієї комісії. Загальна кількість — 21 особа. З них — 12 осіб із науковими ступенями (філологи, філософи, соціологи, юристи та педагоги), жодного доктора наук, решта, взагалі, невідомо хто. Бо хто ці люди і чому вони вирішили, що вони якійсь експерти — сказати важко. Які в них є наукові праці — теж невідомо.

Проаналізувавши цю експертну раду, піймала себе на думці, що зараз в експерти йдуть усі кому не лінь. Тут ви побачите і лаборантів ( правда невідомо , навіть, якої кафедри), і вчителів якогось гендерного інформаційно-аналітичного центру ‘Крона‘ (що це за центр?), і асистентку факультету соціологіі, і благодійну організацію ‚Мережа‘ (знову запитання — що це?), і координатора від Амнесті Інтернешнл, і завідувача бібліотеки.

В мене запитання: ХТО ЦІ ЛЮДИ? Чому вони мають право проводити рецензування підручників? Чому, взагалі, підручники мають проходити незрозумілу гендерну експертизу? Хто обирав цих людей і за яким принципом це здійснювалось?

Чому ніхто не спитав батьків чи згодні вони бути не батьками, а якимось Родичем 1 та Родичем 2? Найстрашніше те, що гендерна ідеологія направлена на ліквідацію класичноі моделі сім’ї. В дітях руйнується орієнтація на шлюб і сім‘ю, на обов’язки перед своїми батьками і дітьми. Хто вирішив, що традиційні ролі жінки і чоловіка в сім’ї — це погано?

В Україні швидкість населення скорочується просто катастрофічними темпами. За останніми даними нас вже тільки 42 мільйони. Гендерна ідеологія руйнує сім’ю, як оплот любові, безпеки , надійності, захисту, розуміння і духовного тепла. В країні, яка у прямому сенсі, захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на фронті гинуть чоловіки та жінки, розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка веде виключно до одного — вимирання — це просто злочин.

Сподіваюсь, що батьки не залишаться осторонь, бо інакше з вересня вашим дітям розкажуть, що ви вже не батьки. Сподіваюсь, що і уряд разом із президентом покладуть край цій мракобєсії. Інакше ми скоро побачимо содом і гомору наживо. Шановні чиновники з МОН України, ви вважаєте, що саме це є нормою? Ви вважаєте, що саме ці люди можуть виховувати дітей і розказувати нам про гендерну рівність?